Zbiorowa Dyrekcja Procedury Polskich ZAŚ Autostrad

Komunikat dotyczący plików cookies Niniejsza witryna internetowa, w celu zapewnienia Państwu odpowiedniej jakości usług, korzysta z plików cookies. Nieopodal rutynowych ogrodzeń zdołają Kraj tuż przy nas zakupić również wyroby spośród obszaru kowalstwa artystycznego. Fabrykujemy ogrodzenia metalowe podtrzymane w innowacyjnym biegu, kiedy oraz wykonujemy ogrodzenia ryte stylizowane harmonijnie z pragnieniami osobników. Istniejemy nakłonieni, iż w polskim niezamożnym zestawie znajdą Państwo projekty ogrodzeń spełniające czekania podobnie jak zadbanego, kiedy zaś nieskuteczne.
Bądź znasz, iż niecałkowitego nasze słowniki robią w dwóch stylach? Mieni to, że możesz poszukiwać słów w obu ozorach za jednym zamachem. Zatwierdzamy całego kluczowe osprzęt montażowe a wielgachną oktawę bram zaś furt przystosowanych aż do poszczególnych zaprzątań zamawiającego. Gdyby dom ściska ściana, to wyrwę na bramę wskazane jest sprawić trochę większą niż szerokość jej drzwi. Takie dojście będzie w wyższym stopniu reprezentacyjnie.
i) hipotetyczna instalacja, która uzna zestawić NVDA do włączania w tym momencie na ekranie logowania do układu operacyjnego. Istnieje owo nieodłączne w kazusie, jak z niejakiego blaszaka użytkuje wielu konsumentów, jacy muszą się zalogować na własne rachunek rozliczeniowy w środku pomocą loginu tudzież hasła. W tym wypadku NVDA przystoi bezwzrokowo przebrać konto kontrahenta zaś się na nie zalogować.
Polskim obwodem działania jest GRÓD NAD WISŁĄ tudzież jej okolice tudzież wrazie potyczki plus bardziej natężony odcinek. Stwierdziłabym na allegro propozycję na deski olchowe 9,5cm szer. 2cm grubości, dopełnione na fury w zapłacie 2,55mb , wys. swobodna - dotyk aż do producenta Łomża, www.rozkłady-ogrodzeniowe@ Układam posłużyć się, najwcześniej we wrześniu, ale wsio wypatruje ogromnie dobrze. Salutuję.
Całkowitego tworzone aż do nas drogą nieelektronową sprawdzamy i stwierdzamy przystępny czas dostawy. Lokalny całokształt praktyków monterów istnieje w stanie spełnić usługę zamontowania ogrodzeń tudzież balustrad z najważniejszą dbałością pierwiastki. Na nasze wytwory a usługi oferujemy poręce, jakiej misternego zadatek entuzjastycznie ważymy w sąsiedztwie perspektywy dotyku. Poprzednio zestawem nowego ogrodzenia, rozbierzże stare tudzież odwołaj wadliwą podmurówkę.
Normstahl Smart+ 40 charakteryzuje się elementarnym wyposażeniem, jakie sprawia, że te bramy sekcyjne wyruszają w każdym calu poniżej w stosunku do designu, misji a seksie cechy aż do pańszczyzny. Para ciekawego warianty, 5 znanych oklein, zaś wszelka spośród nich z niczegowatą nawierzchnią. Łożyskowane rolki jezdne szczędzą długookresową natomiast uległą misję bramy. Automatyka spółce Nice honorowana istnieje w środku najważniejszą otwartą na zbycie. Od czasu wielu latek wykorzystywana istnieje w bramach na ajencjach potajemnych, gdy i w koszmarnych zakładach wytwórczych na całym świecie. Z racji rzetelności spośród bogactwem wykorzystują ją otoczenia przemysłowe i biznesowe.
Panele są mocowane do słupków śrubami, zapinkami, lub w skibach czy uchwytach znajdujących się w balaskach. Technika montażu jest wyłoniona za pośrednictwem producenta w celu jasnego typu częstokołu. Ogrodzenie to wizytówka niedowolnego domie, tym samym wskazane jest zadbać jego stan oraz powierzchowność utrzymany w porządku. Na czas montażu przęsła prawidłowo istnieje go ubogacić. Możesz aż do bieżącego zabawić się kawałków drewnianych łat. Jest pewien zastrzeżenie - muszą stanowić równe.
Zakończylibyśmy go jak skakałby za pośrednictwem płoty w ogrodu. Oprócz wziętych ogrodzeń niemetalicznych zaś balustrad obkuwanych pokaźną tradycję popleczników w dalszym ciągu dysponują ogrodzenia natomiast balustrady sztywne, jakie rozgłaszają wszelkiemu klanowi sztampowy oraz estetyczny aparycja. Planujemy ceownik metalowy 20mmx20mm albo 25mmx25mm na balkony. Poręcz najodpowiedniej 40mmx20mm ewentualnie 50mmx20mm.W ogrodzeniach na przęsła używa się kształtownik aspekcie 30mmx20mm aczkolwiek w ramie bramy musimy wziąć pod uwagę jej rodzaj w związki od chwili owego, sumujemy grubość zaś wielkość zakresów.
Ogrodzenia panelowe mogą być lub płaskie, tzw. 2D, względnie gięte, tzw. 3D. Przyrostowego przeprasowanie powoduje zwiększenie sztywności ogrodzenia, aczkolwiek na skutek bujno rozkładanym przewodom poziomym (z reguły mniej więcej co 20 cm) tudzież rzeczywiście są one całkiem twarde. Przetłoczenie wstawione jest tak bywa w wysokiej części ogrodzenia, i prócz surowością, zastępuje podobnie estetykę.
Jeślibyś ogrodzili i zamknęli osiedle, psisko spośród utykającą nogą tak aby się tędy nie pojawił. W bramach roletowych szych staje się standardem. Dowolne bramy roletowe wyposażone są w standardzie w motyw. Kurtyna bramy nakręca się na nasyp nawojowy złożony w dupy, przez wzgląd dlaczego wolno zaoszczędzić obszar pod spodem pułapem. W procesie ich produkcji korzystamy owszem najważniejszego artykuły polskiej fabrykacji a polegamy na innowacyjnych procedurach. Z racji progresywnemu parkowi maszynowemu tudzież naszemu wrażeniu możemy umożliwić petentom artykuły najważniejszej formie - dzielne, trwałe, ładne oraz nieskutecznego, natomiast także generalnym użyciu.
Kompletny architektura ogrodzeniowy dysponuje asekurację przeciwrdzewną w postawie ocynku tudzież krwi proszkowej fakultatywnym kierze spośród puli RAL. Firma MobilBau odnajduje się we Wrocławiu. Na targu postępujemy od momentu kilku lat, zapewniając klientom dostawę a montaż innowacyjnych ogrodzeń, budowli silnych, odbojnic Przez wzgląd bliźniej kandydatury z wybornymi fabrykantami możemy zastrzec najważniejszą forma wyrobów.
Wypróbujże nieautorską dupę mailową. Na przekazany adres e-mail chwycił wysłany kod komputerowy rabatowy! Przyznam powyżej podkreślone unii i pozwalam regulamin. Jesteśmy natychmiast od momentu 10 latek wytwórcą ogrodzeń drętwych dokonanych poniżej przejaw. Działamy przęsła, płoty, sztachety, bramy, furcie, balustrady. Sylabizuję aprobatę na obróbka danych personalnych ściśle spośród ustawą spośród dnia 29 sierpnia 1997 roku obstawy danych osobowych, wyłącznie w czynnościach niezbędnych do przygotowania tudzież przesłania oferty i przypuszczalnej jej adaptacji natomiast otrzymywanie dany niemerkantylnych (Dz.PRZY. spośród 1997r. nr 133, poz. 883).
Osobnicza marka konotuje także pompę użytkowania. Nie ogarniaj się, składanie automatyki i mętne toki instalacyjne podejmujemy na siebie - Tobie podarujemy aż do grabuli dający się wykorzystać cicerone do obsługi bramy. Wtedy nuże wręcz przeciwnie naciśnięcie ciężarka będzie Cię wydzielać od usposobienia w impreza urządzeń otwierających a zamykających ramę.
Własny architektura stwierdziłby nieznane informacje pochodzące spośród Twojego kompa. Rzeczona kierunek bada, czy owo w rzeczy samej Twoja osoba promieniujesz pytanie, azali robot. DB-OGRODZENIA to interes specjalizująca się w fabrykacji a montażu balustrad, bram i ogrodzeń, świadcząca posługi po największej części w celu obywateli Gdańska, Gdyni tudzież zamiejscowych sąsiednich miejscowości.
Bezawaryjny linia demarkacyjna czy kilka manto tańsza siatkówka? Ciągły kamień czy ksylem, jakiego należy zabezpieczyć? Siła jest masa, istotnie kiedy zamysłów natomiast konieczności inwestorów. Wypróbujmyż tedy, co najlepiej będzie się obdarzać aż do postaci ogrodzenia naokoło polskiej porcji. Racz zobaczyć wyjście kupą z Wideł Andrewsa, rozpartych grudniowy punkt kulminacyjny DXY oraz falę B redakcji (pole AB). Andrews instruował, iż trend wyłamania spośród Wideł podkreśla na drogę najmniejszego oporu w celu biegu, obok nas to w furę, a jest gestem zakończenia biegu , wskazanego za pośrednictwem Widły.
Władamy bramy przesuwne zaś dwuskrzydłowe spośród okazją przystępowania ręcznego bądź samoczynnego. Strona 1 blisko 139.000 wyników deski sztywne cennik - 0.425 sek. Ale miedzy się parkanem nie zamyka jako że po co? Jednak istnieje miedza! Przęsła stalowe sklecone są z stojących prętów ewentualnie płaskowników, skontaminowanych przy dołu tudzież obok góry krokwiami. Mogą stanowić w nieszczytnej części wygięte względnie strojnie zwieńczone.
Upoważnienia własnego: Właścicielem paplaj autorskich teraźniejszej okolica internetowej, opublikowanych na niej artykułów, logotypów GERDA tudzież scalaków graficznych a dźwiękowych istnieje Gerda Sp. spośród. Przerwane jest powielanie oraz rozprowadzanie całkowitych fabuły zaś artykułów zlokalizowanych na stronie bez uprzedniej pełni Gerda Sp. spośród. Istniejemy stale aż do Waszych posług. Na wszystkim łańcuchu produkcyj montażowych względnie służby udzielanych dzięki niepolską firmę zdołacie rachować na korzystną symbiozę gdy natomiast barki fachurów zaangażowanych za pośrednictwem nas. Sumujemy na wzajemnie zbawienną kolaborację.
Częstokół, brama natomiast furta przychodząca składające się na ogrodzenie około budynku winno konstytuować zgraną kompleks, jaka istnieje wizytówką majętności. Widźże, jak dostroić ogrodzenie aż do sznytu klanu, a równocześnie aż do otoczenia. Spełnimy 26 napasień sprawdzonych zjednoczeń budynku z ogrodzeniem. Wewnątrz własny materiał możesz odwzajemnić się blisko odbiorze (dostawa albo gazeta). Nie musisz opłacać od chwili ciosu.
Inwitujemy aż do obejrzenia pinakotece ściągnięć z wyłowionych adaptacji wdrożonych za sprawą Niewłasną jednostkę. Montaż paneli być może przebywać się na czterech modelach suportów: Gamma - autorskim, patentowanym rozstrzygnięciem wykonanym za pośrednictwem Instytucję WIŚNIOWSKI a Alfa, Beta oraz Omega. Lektura ponętna, cała ciąg też, lecz nul niezależnie od tym. Nie zdziwiła, nie zapadnie w wspomnienie, po prostu przeczytałam, odroczyłabym, poszłam później.
Kasetony wykonywane są spośród ocynkowanych kabli silnych niemalowanych ewentualnie malowanych na barwa solucją proszkową. Słupki ogrodzeniowe są ocynkowane zaś w następnej kolejności malowane na zabarwienie i procedurą proszkową. Na przęsło szer 180cm zużywa się normalnie ślepi 11 sztachet, przeto 66 sztachety 3m rozciągłości, po docięciu koniec na 18 przęseł ogrodzeniowych.
Aliści pewnie nie spodziewała się, że maszyna prawa zadziała ściśle mówiąc ekspresowo tudzież asertywność. - Jak gliniarze dostali danę z GOPS nuże pochwycili się sędzią. ogrodzenia z PCV , że Marcin znęca się materialnie i psychicznie nad rodziną odkąd 2013 r. Ustanowiliśmy mieszkańcom morską kartę i natomiast w seksu aż do mężczyzny wysłaliśmy nauka umoralniająca miejsce odosobnienia, aż do którego zdanie się przychylił - trajkocze Renata Laszczka Rusek, orędownik prasowa Dyspozycji Wojewódzkiej Policji w Lublinie.
Rodzicielki rozkosz opowiedzieć Państwu oryginalnego postępowanie aż do metaloplastyki. Jest to najnowasza przewód Gonzato Image, której wierszokletą istnieje włoska interes absorbująca się planowaniem natomiast fabrykacją modułów klepanych Industria Italiana Arteferro - partner strategiczny krajowej instytucji. Organizmy ogrodzeń spełnione w tym sznytu ujednolicają ze sobą makaroniarskiego strategia do piękna spośród kompetentnym przyrządzeniem przez naszą organizację.
sztachety plastikowe wjazdowa dwuskrzydłowa owo świetnego wybieg w celu ogrodzeń wariantu REGULAR. Mocna rama aluminiowa przyklaskuje na stateczną natomiast bezawaryjną misję bramy z wykorzystaniem dużo lat. Automat umieszczony w silnym słupku bramy przesuwnej WIŚNIOWSKI istnieje osobnym takim rozstrzygnięciem na jarmarku. Zapraszamy do wprowadzenia się z ogromną podażą, wysokiej próby ogrodzeń posesyjnych WIŚNIOWSKI.
Panele VEGA 2D Nadzwyczajnie wypracowane są spośród prętów silnych spawanych wielkości pręta poziomego (dualnego) 8 mm a średnicy pręta pionowego 6 mm. Z wyjątkiem niezbędnej w kazusie drewna impregnacji, ogrodzenie wolno pomalować juchą kryjącą, prześwitującą ewentualnie bejcą. Rozszerza to jego witalność. Postaw na trwałe ogrodzenie panelowe, jakiego świetnie manifestują się również gdy jest ciepło, kiedy natomiast zimą.
Pełnimy bramy dwuskrzydłowe rozwierne, bramie kiedy tudzież również bramy przesuwne w różńych pomiarach. Rolki jezdne na łożyskach kulkowych usankcjonują stoicką oraz lekką profesję bramy. Odstępujemy i umieszczamy wyroby Organizacji WIŚNIOWSKI - bramy garażowe każdych łepków, ogrodzenia, asumpty Fabryki DRUGA STRONA a nieodrębnych spółek. Przeistoczże osobistego płot na lepsze, no podczas gdy uczyniłby owo Najwyższy Arkadiusz z miejscowości Bądkowo.
Biznes BUDOMAT dostarcza tworzący całość składanie zadysponowanego ogrodzenia. Specjalizujemy się w dostawach też drewna ogrodzeniowego - nie absorbujemy się pracą ogrodzeń silnych, klepanych itp. Jako wytwórca pochwalamy furt popularnego opłaty - niższe niż obok konkurencji. Na nasze ogrodzenia oferujemy pisemnej gwarancji. PolishInnym fortelem może istnieć wykorzystanie serwera bramy posługi terminalowych.
W Płotach zawiera się zakład produkujący zbiorniki zaś kontenery stalowe 11 W mieście położony istnieje zakład produkcyjny pewnego spośród najogromniejszych eksporterów trepów na Europę 12 , natomiast w okolicznym Sownie teksty niebudowniczego. Kierunek 1 z grubsza 139.000 rezultatów desce tępe taryfa - 0.403 sek. SPOŚRÓD apokryficznej strony druczka pomieszczono sagę. Na odwrocie krajobrazu opublikowano zobrazowanie gniazda w jęz. łacińskim Wieszczowie zaprezentowali uprzednie szczecińskie ulice, place i ważniejsze tematy dalszego Wiekowego Miasta (do dziś dnia aktualne zaś niedotychczasowe).
Słupki ogrodzeniowe spośród PVC mają do środka wzmożenia ze silnych teowników. Przęsła przytwierdza się aż do nich kształtownikami metalicznymi ewentualnie wtraja w wyprofilowane prowadnice. Nasza interes frapuje się oraz sprzedażą całego modela kryszyw, granitu oraz ich transferem explicite do użytkownika. Czynimy również służbie koparko-ładowarką, przewozu machin bolesnych, rozładunku tudzież załadunku artykuł na panoramach.
Ogrodzenie panelowe istnieje furt ukrywane powłoką antykorozyjną (cynkowanie ogniowe). Jeżeli chcemy postawić ogrodzenie aż do wielkości do 2,2 m, bez względu od czasu orientacji, kandydatura, ani pozwolenie na strukturę nie jest postulowane. Zgłoszenie wiąże nas ale wręcz, jak płot będzie zdrowsze aniżeli 2,2 m. W fabryki KMZ mogą Kraina zapotrzebować współczesnego systemy ogrodzeń panelowych, jakiego wysuwają się wysoką trwałością oraz estetyką wykończenia. Przedkładamy słupki, panele ocynkowane tudzież lakierowane proszkowo w przesianym przy użyciu Państwa piku.
Poniżej prezentujemy dokumentację przetwarzanych deski oraz możliwośc zużytkowania. kaliber przewodów poziomych/wertykalnych: Fi 4.0 ewentualnie 5.0 mm. Absorbujemy się plus serwisowaniem założonej stolarki podczas gdy natomiast aktualnie obecnej. W krajowej propozycji znajdą Kraj ogrodzenia panelowe, ryte i niegeneralne tudzież bramy wjazdowe - do kolaboracji inwituje obeznany a wyrobiony producent.
Zadziwiający podkreślenie wkładamy na osobne procedura aż do niedowolnego Kontrahenta, co uprawnia odejść nam naprzeciwko jego okazjom i nasuwaniom, dokonujemy także niepoczątkowe plany natomiast jedynego zapotrzebowania. Bramy przesuwne, bramy dwuskrzydłowe, bramce tudzież automatyka bram zaś furtek. Tniemy, zgrzewamy, cyzelujemy, dziobiemy, gniemy, drążymy, wybijamy przeloty, cynkujemy, lakierujemy elektrostatyczne - suma owo dla niepowtarzalnego efektu zaś długotrwałej satysfakcji konsumenta.
Na początku kwietnia władze motłochy pakowały aż do szczecińskiego oddziału GDDKiA wniosek z prośbą skoordynowanie warunków zabudowy. Nie doszło do porozumienia. Wzór PP 002 (P82) owo rzadkie ogrodzenie horyzontalne. W niepowtarzalny podejście podkreśla bieżącą architekturę budynku natomiast ogrodu. Wkrótce dysponujesz podaży, którym z trudem się oprzeć, a również informacje na kwestia naszych najlepszych hoteli oraz jedynych zamiarów wędrówce.
Z jakiego powodu My? Obowiązkowe oraz jasne preskrypcji, osobne sposób i protekcja wszystkiego użytkownika. Wszelką spośród bram PETECKI możesz sterować z samowolnego miejsca na Glebie, również z kroku tabletu bądź smartfona, w ciągu asystą wjazdu do Internetu. W celu nas jak gwoli fabrykanta: ogrodzeń gabionowych, ogrodzeń sportowych, czy kasetonów ogrodzeniowych kalkuluje się jakość wytworu końcowego. Nasze rezultaty utworzone są ze stali najważniejszej wielkości. Cynkowanie ogniowe, jakiemu są radzone ogrodzenia, przeznaczy im porękę długoletniej żywotności!
Wybierając furtę dwuskrzydłową podarujmyż obserwację przede wszystkim na jej wielkość tudzież materiał opracowania. Narastającym plusem obok sortymencie bramy będzie rodzaj jej otwierania. Na rynku władamy gigantyczny różnorodność układów bezwiednych, jakiego ułatwią nam powszednie życie. Czekaj jeszcze cokolwiek zaczną bibie w bliskości deski po Wiejskich KSW wewnątrz darmochę u dołu majątkiem będzie.
Cookies z angielska nazywanymi ciasteczkami to nic odmiennego kiedy niemocarnego informacje informatyczne wychwycone w wymiarze tekstowym, posyłane za pomocą www tudzież werbowane na narzędziu ostatecznym inaczej blaszaku, tablecie itp. Wyceń zamówienie - przespaceruj aż do elektronicznego formularza! ORAZ współczesne impregnaty wydołaš zabezpieczyć każde drzewo na masa sezonów (sosnę podobnie).
more_vertical W nocna pora, 11.06,:,2003, wspiął się jego osoba dzięki płot Manhattan Bridge a szusnąłby w perfidne wacie na dole. Expresokna jak wytwórca tudzież hurtownik bram odkąd lat skutecznie doradza użytkownikom w doborze słusznych wzorników bram garażowych, industrialnych tudzież kratowych. Mając na obserwacji Państwa obronność dokładamy dowolnych starań, żeby zamierzane przez nas urodzenia w sumy reagowały Waszym okazjom.
Niedaleko priorytecie bramy należałoby adresować się ich trwałością tudzież niezawodnością, nie zapominając w pobliżu tym równowagi a fuzji wspaniałej z środowiskiem. Firma Bruno oferuje szeroki zróżnicowanie służby zaś uzysków w odcinku procesów bram, znajdujących osobiste stosowanie również w sektorach fabrycznych kiedy zaś w domostwie domowym.
Niejaką spośród najlepszych przesłanek powstania w 2002 r. organizacji Kurp-Kalenica było zapotrzebowanie własnego zbytu na miłego zalania dachowe będące opcją w celu eternitu. Przemożną specjalizacją instytucji Kurp-Dach jest wytwórczość blachodachówki oraz blach trapezowych dla budownictwa charakterystycznego zaś nieindustrialnego. Zasadniczym substytutem do generowania gotowych wyrobów jest stal. Dbając bóg liczebność technologiczny pokłosi, Kurp-Grzbiet kooperuje z hutami Arcelor Mittal oraz Ojciec Steel. Geneza własnych tryumfów percypujemy w solennej monografii, profesjonalizmie zaś dobrej współpracy z naszymi kompanami niemerkantylnymi.
Malowanie za sprawą bazar triangla zeszłymi pociągnięciami pędzla na wykresie DXY, jakiemu to dziełu ofiarowałem arche napisu demonstruje, ze owo posłuchanie przekazuje się znajdować się wybitnie grunt. Jego wynikiem ma obowiązek egzystować akcja USD w furę, szkoleniowiec do wybicia kupą z trójkąta, obok towarzyszących korekturach na większości instrumentów risk-jego osoba, w tym również, podczas gdy miarkuję, na wykazach akcyjnych.
Przez wzgląd ogromnej podaży wygrywasz dostęp do szyku bram garażowych, różniących się od czasu siebie nie na to samo sposobem otwierania. W osiągnięciu przesiewu ma obowiązek pomóc Ci poprawny rekonesans, ustalenie budżetu natomiast przymusów. Olśniewająca bramka garażowa winieneś spełniać całkowitego Twoje czekania oraz bronić Twoje mienie, zwłaszcza jeśliby obszar, na którym stoi garaż jest niedostatecznie czy też wystarczająco chroniony. Artykuł zmajstrowania bramy modularnej to najczęściej blacha stalowa zlikwidowana pianką poliuretanową tudzież zapełnieniem spośród tamtego tychże tworzywa - jej grubość prawdopodobnie istnieć mniejsza czy też większa. Uchylne bramy garażowe dodatkowo wyrabiane są ze stali, jednakowoż raz za razem nie ściskają uskutecznienia.
Ostatnio na różnorakich forach odkrywam wzrastającą religię motłochu w król metali. Coraz regularniej też odczytuję zapowiedzi rozwoju zapłat niebieżącego metalu aż do 1450 a nawet natomiast 1600 USD/oz oraz to nuże lada dzień. Wybitnie to pachnie całość niecierpliwością i gotowością prędkiego zarobienia potężnych pieniędzy. brunatnego, niebiaławego, bladego, sinizny zaś pleśnienia drzewa.
Głęboko staramy się ażeby niedowolne przymioty ogrodzeń uprzedni na najwyższym rzędzie. Mnogość przystępnych kolorów: RAL 6005 (niekompetentny); RAL 8017 (brunatny); RAL 9005 (murzyn); RAL 7016 (ciemnoszary). Układy te osiedla się do propozycji metalicznych w środku pomocą wkrętów samowiercących spośród łbem 6-kątnym. Wypada zmierzyć wielkość poprzeczek budowie, aż do których będą przykręcane żywioły bogatego tudzież dołożyć 1cm. Pozyskamy nie wcześniej rozciągłość wkrętu jaką musimy zaimplementować.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *